فرماندار پیشوا: شورای ششم اتحاد و همدلی را سرلوحه خود قرار دهد

به گزارش ایرنا، وی افزود: داوطلبان و هواداران آن‌ها نیز در نشاط‌بخشی و شورآفرینی به انتخابات اثرگذار بودند و موجب مشارکت هر چه بیشتر مردم در پای صندوق‌های رای شدند.

فرماندار پیشوا گفت: اعضای شورای ششم شهر پیشوا با افق دید مشترک، دارای سلایق، عقاید و نظرات مختلفی هستند که باید با تدبیر، جدیت و همدلی امور را پیش برده و مردم را به آینده امیدوارتر کنند.

عباسی اظهار داشت:‌ با همگرایی و وحدت می‌توان اتفاقات بزرگی‌ چون پروژه انتقال آب سد ماملو به پیشوا را رقم زد و با وجود محدودیت‌های مالی، پروژه‌های عظیم و اثربخش را در شهرستان اجرایی کرد.

وی با اشاره به وظیفه نظارتی شوای اسلامی بر فعالیت شهرداری گفت: شهرداری وظایف چند وجهی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و… داشته و حتی در خصوص امنیت مردم نیز عهده‌دار مسوولیت است،  شورای ششم باید ضمن جلوگیری از حرکت‌های تک‌بعدی، نگاه جامعی به شهر داشته باشد.

فرماندار پیشوا تصریح کرد: منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر پیشوا باید جلودار و پیشقراول همدلی و هم‌افزایی در شهرستان بوده و پرچم اتحاد با سایر دستگاه‌ها را در دست بگیرند.

وی گفت: دستگاه‌های اجرایی، قضایی، نظامی و انتظامی و سایر نهادها در کنار شورای اسلامی شهر هستند و کمک می‌کنند تا امر خدمت‌رسانی به مردم به صورت مطلوبی پیش رود.

شورای اسلامی شهر پیشوا ۷ عضو دارد.

در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی، عباس طباطبایی با ۳۰۶۲ رأی، سید حسن طباطبایی با ۳۰۱۶ رأی، حسن حیدری با ۲۶۳۰ رأی، احمد قمی کردی با ۲۳۶۵ رأی، معصومه یوسفی با ۲۲۱۵ رأی، سیدمرتضی طباطبایی با ۲۰۲۳ رأی و حامد هداوندخانی با ۱۹۷۴ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر پیشوا انتخاب شدند.

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

درباره ی nbnbruop82594

مطلب پیشنهادی

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، همچنین میانگین غلظت ذرات …