پیاده روی خانوادگی در منطقه ۱۶ تهران برگزار شد

الهه فتحی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبر نگار ایرنا افزود: یکی از برنامه های مهم ما در هفته المپیک پیاده روی خانوادگی خواهد بود چرا که این رویکرد می تواند به سلامت و نشاط جامعه کمک به سزایی کند.

وی با بیان اینکه در این مراسم ورزش خانوادگی نیز با حضور شهردار منطقه، برخی مسولان سازمان ورزش شهرداری و پیشکسوتان ورزشی برگزار شد، خاطر نشان کرد: در پایان به ۱۰ نفر از برترین ها به قید قرعه لوازم ورزشی اهدا شد.

مدیر ورزش بانوان شهرداری منطقه ۱۶ با اشاره به اینکه اجرای این قبیل مسابقات در حفظ آمادگی و شور و نشاط ورزشکاران در رقابت سالم نقش اثر گذاری را به دنبال خواهد داشت گفت: امیدواریم با کاهش بیماری کرونا بتوانیم رقابت های مختلفی را به میزبانی این منطقه برگزار کنیم.

رابط سازمان ورزش شهرداری تهران و انجمن کریکت کشور همچنین از امضا تفاهم نامه و تخصیص یک زمین استاندارد برای توسعه این ورزش در تهران خبرداد و گفت: در صدد هستیم تا ورزش کریکت مردان و زنان را در سطح مناطق شهری تهران توسعه دهیم.

فتحی ادامه داد: با موافقت سازمان ورزش شهرداری زمینی از سایت ورزش این نهاد در بوستان ولایت به این ورزش مفرح تعلق خواهد گرفت.

بازیکن اسبق کریکت تیم ملی زنان کشور با بیان اینکه استان‌های گلستان و سیستان و بلوچستان در کشور پیشتازان این ورزش محسوب می‌شوند گفت: در حال حاضر تنها مجموعه شماره چهار استادیوم آزادی در تهران به این ورزش اختصاص دارد که با توسعه سرانه ورزشی می توان استعدادهای مختلفی را به این ورزش تشویق کرد.

 کریکت، یک ورزش تیمی بت و توپ است که در زمین چمن دایره‌ای یا بیضی شکل با شعاع میانگین ۷۵ متر میان دو تیم ۱۱ نفره بازی می‌شود.  

درباره ی nbnbruop82594

مطلب پیشنهادی

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، همچنین میانگین غلظت ذرات …