کارکنان قضایی ورامین گلزار شهدا را گلباران کردند

به گزارش ایرنا، همزمان با هفته قوه قضائیه، رئیس دادگستری، دادستان، قضات و کارکنان دستگاه قضایی شهرستان ورامین روز پنجشنبه با حضور در گلزار شهدای حسین رضا، ضمن نثار گل به مزار شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، بر ادامه راه شهدا در خدمت رسانی به مردم و تحقق عدالت در جامعه تأکید کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در این مراسم گفت: کارکنان دستگاه قضا، ادامه دهنده راه و روش شهید بهشتی و یاران ایشان هستند و با خدمت‌رسانی به مردم، مصداق چشاندن طعم اسلام ناب محمدی خواهند بود.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی افزود: اگر شهدا و ایثارگری آنها نبود، امروز ما در این کسوت و مقام نبودیم، همه باید در مراحل کار خود از شهدا استمداد طلبیده و راه آنان رادر خدمت رسانی به مردم ادامه دهیم.

محمودی با تأکید بر لزوم شناخت دشمن گفت: در شرایطی که دشمنان داخلی و خارجی تلاش دارند تا به شیوه‌های مختلف، نظیر حمله به مراکز حساس کشور آسیب وادر کنند، همه موظفند تا با شناخت دشمن، توطئه آنان را خنثی کنند.

امام جمعه موقت ورامین افزود: قضاوت و برخورد با مجرمین و حفظ حقوق مردم، مهمترین وظیفه کارکنان دستگاه قضایی است، جایگاه شما در بحث قضاوت، مسند امیر المومنین حضرت علی(ع) است و باید از این جایگاه برای احقاق حق مردم استفاده کرد.

وی ورود دستگاه قضا در حمایت از تولید را عمل به منویات رهبری معظم انقلاب دانست و افزود : بازگشایی مجدد کارخانه شیر وارنا و کارخانه قند که با پیگیری مسوولان قضایی انجام شد، موجب خشنودی مردم، تولید کنندگان و کارگران شد و امید را در دل‌ها زنده کرد.

به گزارش ایرنا،  هفتم تیرماه سال ۱۳۶۰، دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، در حالی که جمعی از مسئولان نظام، همچون آیت ‌الله‌ بهشتی رییس دیوان عالی کشور، چهار وزیر، ۱۲ معاون وزیر و ۲۷ نماینده مجلس در جلسه هفتگی حزب حضور داشتند، منفجر شد و از یکم تا هفتم تیرماه هر سال به‌عنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است.

درباره ی nbnbruop82594

مطلب پیشنهادی

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، همچنین میانگین غلظت ذرات …